DDZ 040 Miscellaneous Jak wybrać najlepszy krem antycellulitowy dla mnie?

Jak wybrać najlepszy krem antycellulitowy dla mnie?

Jak wybrać dla mnie najlepszy krem antycellulitowy? Jest to kwestia kilku obaw, ponieważ żyję na samym końcu otyłych i podziurawionych cellulitem obszarów mojego ciała. Moje ciało i ja mamy kilka interesujących różnic, z których nie najmniejszą jest cellulit. Nie mogę tego znieść, a to po prostu sprawia, że czuję się źle ze sobą, a także trochę niepewnie. Więc co mogę zrobić, aby to naprawić?

 

Wiem, jak to jest zmagać się w tej dziedzinie i chcę, abyście byli świadomi faktu, że na rynku jest dziś tak wiele nieskutecznych, czasem niepewnych produktów. Problem polega oczywiście na tym, że konsument nie ma dużego wyboru. Jeśli chcę wyglądać i czuć się lepiej ze sobą, muszę wiedzieć, jak wybrać najlepszy dla mnie krem antycellulitowy cellulit na brzuchu. Nie martw się jednak. Pomogę Ci przejść przez cały proces, od początku do końca.

 

Pierwszym krokiem jest zrozumienie, jakie są twoje składniki i czego musisz unikać. Często kuszące jest, aby wybierać formuły „to wszystko naturalne” lub takie, które zawierają dużo „dobrych” tłuszczów i białek. Ale zostałeś oszukany, by uwierzyć w kłamstwo. Te „naturalne” składniki składają się z produktów zwierzęcych, konserwantów, alkoholi i wielu innych. Unikaj ich, jeśli możesz.

 

Kolejną rzeczą, którą musisz wiedzieć o wyborze najlepszego dla mnie kremu antycellulitowego dostępnego bez recepty, jest to, że powinnam poszukać takiego z badaniami klinicznymi. To udowodni, że produkt działa na cellulit. Większość produktów nie ma żadnych badań klinicznych, ponieważ tak naprawdę nie są zaprojektowane do działania. Tylko około 10% kremów przeszło jakiś rodzaj badań klinicznych. Nie jestem więc pewien, jak wybrać najlepszy dla mnie krem antycellulitowy, jeśli firma nie przeprowadziła żadnego badania klinicznego.

 

Chcę trzymać się z daleka od kremów zawierających alkohole. Jest w nich za dużo alkoholu, jeszcze bardziej wysuszą moją skórę (ja już mam suchą skórę), a do tego nie są dobre dla mojego ogólnego stanu zdrowia. Alkohole, oleje mineralne i woski parafinowe to tylko niektóre ze złych składników, na które należy zwrócić uwagę.

 

Następną rzeczą, której powinienem szukać, są składniki, które faktycznie działają. Większość firm do pozbycia się cellulitu użyje wyłącznie syntetycznych związków. Ale nie tak wybrać najlepszy dla mnie krem antycellulitowy. Powinny to być wszystkie naturalne składniki. Wykazano, że zwiększają one poziom kolagenu w skórze, poprawiają elastyczność skóry, zwiększają ilość zdrowych komórek limfatycznych obecnych w skórze i tak dalej.

 

Jakich rzeczy powinieneś szukać w kremie antycellulitowym? Składniki takie jak kofeina i ekstrakt z wodorostów byłyby idealne. Wiele firm używa kofeiny, ale jest to substancja szkodliwa. Kofeina odwadnia skórę, dzięki czemu możesz szybciej wyglądać starzej. Jeśli używasz produktu z kofeiną, unikaj jej za wszelką cenę.

 

Kolejnym składnikiem, na który należy zwrócić uwagę podczas nauki wyboru najlepszego dla mnie kremu antycellulitowego, jest masło Shea. Jest to jedna z nielicznych naturalnych substancji, która faktycznie ogranicza produkcję cellulitu. Zawiera również wiele witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, a także inne pierwiastki lecznicze. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak wybrać dla mnie najlepszy krem antycellulitowy, nie szukaj dalej niż masło Shea.

 

Kolejnym składnikiem, którego należy szukać w kremie antycellulitowym, jest Funkcjonalna Keratyna. To specjalny rodzaj keratyny, który można znaleźć tylko w najlepszych produktach antycellulitowych. Jest w stanie wniknąć w głąb skóry i stymulować produkcję kolagenu i elastyny przez organizm. Kolagen i elastyna to dwa białka, które zapewniają skórze jędrność i elastyczność. Jeśli masz słabe krążenie, twoja skóra będzie miała bardzo pomarszczony wygląd.

 

Jak wybrać najlepszy dla mnie krem antycellulitowy, powinna się w nim znaleźć Funkcjonalna Keratyna. Potrzebujesz go, jeśli chcesz pozbyć się cellulitu. Jeśli poważnie myślisz o pozbyciu się cellulitu, musisz upewnić się, że produkt, którego używasz, zawiera ten składnik. Na rynku jest wiele produktów, które twierdzą, że zawierają ten składnik, ale bardzo niewiele faktycznie to robi.

 

Znalezienie dla mnie najlepszego kremu antycellulitowego to coś więcej niż tylko wybranie pierwszego, który zobaczysz. Jest wiele do przemyślenia, zanim zdecydujesz, jaki krem jest dla Ciebie najlepszy. Nie martw się, ponieważ ten proces jest bardzo łatwy. Pamiętaj tylko, aby uważnie przeczytać etykiety, a dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, jaki produkt zamierzasz kupić. Pamiętaj, że istnieje wiele kremów antycellulitowych, ale tylko kilka faktycznie działa.